Aktuální informace
ZNOVUROZSVÍCENÍ OSVĚTLENÍ FASÁDY KOSTELA
S radostí oznamujeme, že ve čtvrtek 30.10.2008 se znovurozsvítila fasáda kostela. Po více než jeden a půl roku papírové války jsme získali kolaudační rozhodnutí na osvětlení fasády kostela ve Bzí. Stálo to několik technických a revizních zpráv a posudků. Svítidla byly dodatečně opatřeny clonami proti úniku světla do okolního prostoru. Děkujeme p.Štěrbovi ze Bzí za dar ve formě revizní zprávy a firmě EFOS za dar clon a technickou podporu.

Fotografie:

Obrázek se otevře v novém okně Obrázek se otevře v novém okně Obrázek se otevře v novém okně


KŘÍŽEK NA NÁVSI
Již za několik dní by měl být hotový nový kříž a pozlacený korpus Krista od uměleckého kováře. Doufáme, že vysvěcení křížku proběhne ještě letos.


BRANKA NA HŘBITOV
Po dohodě s MěÚ Žel.Brod si BZOS vzal na starost zhotovení nové branky na hřbitov vedle kostela. Stará branka na jaře upadla a problém nikdo neřešil. Kovaná branka by měla být instalována letos a bude zaplacena Městem Žel.Brod. Děkujeme.


NOVÉ PILÍŘE BRÁNY NA STARÝ HŘBITOV
V září a říjnu BZOS opravil rozbořené pilíře vstupní brány na starý hřbitov vedle kaplanky nákladem 12 500 Kč. Zejména jeden z pilířků hrozil zřícením a rozbitím pískovcové tvarované hlavy. Od pilířů vede podél silnic nově vysázený živý plot.

Fotografie:

Obrázek se otevře v novém okně Obrázek se otevře v novém okně


POZVÁNKA NA AFRICKOU ZAHRADNÍ SLAVNOST
Bzovský okrašlovací spolek vás srdečně zve na Africkou zahradní slavnost, která se bude konat v sobotu 23.8.2008 po 16:00 hod. u sokolovny ve Bzí.

Plakát k vidění zde

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22

© Bzovský okrašlovací spolek 2007